JACKASS DISKUZE

Tohle doma nezkoušejte. Tak zní varování před každým dílem a celkem výstižně popisuje o co v téhle show jde. Skupina spíše než kaskadérů nadšenců do zhovadilostí s vysokým prahem bolesti vám předvede hodiny inteligentní zábavy po svém.

JACKASS DISKUZE

Postby walle » 21 Jul 2008, 22:16

Co si myslíte o seriálu JACKASS?
walle

JACKASS DISKUZE

Re: JACKASS DISKUZE

Postby oLINEEE » 02 Oct 2008, 17:22

Ještě nikdy nebyla partička úplně vymaštěných imbecilů tak legrační jako Johny Knoxville a jeho banda. Je to demence, čirá demence, ale k popukání vtipná. Zde je pro představu pár kousků, které tihle mešuges již vyváděli: + nechají se v používaných veřejných záchodcích převrátit hlavou dolů + během hodiny do sebe nacpou kolem padesáti vajíček natvrdo, aby následně mohli porovnávat, kdo toho víc vyzvrací + nechají si odstranit veškeré ochlupení na těle + potápějí se v čističce odpadních vod + zastavují na pumpě a chtějí po personálu, aby jim z rozbitého předního skla smyli umělou krev a cosi připomínající lidský mozek + v převleku za vlkodlaka pobíhají londýnským metrem + nosem vsajou žížalu, aby jí následně vyvrátili pusou, atd. atd. No řekněte, že sami netoužíte občas něco podobného udělat? Fakt, ne? Tak to asi budete na Jackass příliš normální.
oLINEEE

Postby VERONIKAX » 02 Oct 2008, 17:22

Typický produkt MTVčka. Pár pošuků dělá věci typu potápění se v lejnech, skákání do nádrže krokodýlů, sjezd z kopce v nákupním vozíku, mlácení se basebalkama, apod. To vždy za hlášek typu : Cool !, Hustý !, Mamrd ! a tak podobně. Hlavně díky Knoxvillovi a tomu, že jednou za čas je to fakticky "cool" a v každém díle se najde aspoň jedna vtipná věc co zaujme, se na to dá dívat.
VERONIKAX

Postby Oliks » 10 Nov 2008, 20:08

Nevěřil bych, že to někdy řeknu, ale... V mládí mi Jackass připadal free, cool a in. Teď je to pro mě bohužel parta tragédů, dělající ještě trapnější videa.
Oliks

Postby Olinzprerova » 12 Dec 2008, 09:31

Oliks wrote:Nevěřil bych, že to někdy řeknu, ale... V mládí mi Jackass připadal free, cool a in. Teď je to pro mě bohužel parta tragédů, dělající ještě trapnější videa.

Moje řeč. Jsou to tragédi. A komu se můj názor nelíbí, ať si klobouk políbí.

Last bumped by Anonymous on 12 Dec 2008, 09:31.
Olinzprerova

Return to JACKASS